HiKoki WR18DH-W2Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 345 Nm, 1/2" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WR18DH-W2Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Kompakt, könnyű gép.
  • Ergonomikus felépítés, puha markolat a kényelmes munkavégzés érdekében.
  • LED világítás.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2400 ford./perc
Max. meghúzási nyomaték: 345 Nm
Szerszámbefogás: 1/2"
Gépcsavar mérete: M10 - M16
Nagy nyomatékú csavar: M8 - M14
Teljes hossz: 177 mm