Prodiamante XJET115H10 Yellow ultravékony kerámiavágó gyémántkorong Ø115mm
Átmérő: 115 mm
Központi furat: 22,23 mm
Szegmens magassága: 10 mm
Szegmens szélesség: Ultra vékony, mindössze 1,2 mm
Alkalmazási terület: sarokcsiszoló. Ideális eszköz kemény csempékhez, greslapokhoz és márványhoz.
Verhetetlen ár/érték arány: Kiemelkedő teljesítmény párosul megfizethető árral.
Egységár (db):
Cikkszám:
XJET115H10
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 115 mm
Leírás
XJET Yellow gyémánt vágókorong greslapokhoz és kemény kerámiákhoz.
Méret: Ø115 x 22,23 x H10 mm