Prodiamante LUDB400ST10 aszfaltvágó gyémántkorong Ø400mm
Átmérő: 400mm
Központi furat: 25,4/20mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 3,5mm
Felhasználási terület: padlóvágógép.
Aszfalt és aszfalt alatti ckt beton.
Standard minőség. Gyors vágás jellemzi, 13 lóerős vagy gyengébb gépekhez optimális.
Egységár (db):
Cikkszám:
LUDB400ST10
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 400 mm