Prodiamante LKDA230PRO12 kombi gyémánt vágókorong Ø230mm
Átmérő: 230mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens szélesség: 2,6mm
Felhasználási terület: padlóvágógép, benzines vagy elektromos kézi daraboló, sarokcsiszoló.
Vegyes használat, beton, vasalt beton, abrazív anyagok, aszfalt.
Egységár (db):
Cikkszám:
LKDA230PRO12
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 230 mm