Prodiamante LFUDC500FS1PRO12 aszfaltvágó gyémántkorong Ø500mm
Átmérő: 500mm Központi furat: 25,4mm Szegmens magasság: 12mm Szegmens vastagság: 4mm Felhasználási terület: padlóvágógép. Aszfalt és aszfalt alatti ckt beton, friss bazalt beton. Prémium minőség. Hosszú élettartam jellemzi. Alákopás elleni védelemmel és tisztító szegmenssel rendelkezik. 13-20 lóerős gépekhez optimális.
Egységár (db):
Cikkszám:
LFUDC500FS1PRO12
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 500 mm