Prodiamante LFUDC300PRO12 aszfaltvágó gyémántkorong Ø300mm
Átmérő: 300mm
Központi furat: 25,4/20mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens szélesség: 3,2mm
Felhasználási terület: padlóvágógép.
Aszfalt és aszfalt alatti ckt beton, friss bazalt beton.
Egységár (db):
Cikkszám:
LFUDC300PRO12
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 300 mm