Prodiamante HPDR125BLUE betoncsiszoló Ø125mm
Átmérő: 125mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 5mm
Szegmens darabszám : 20
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, elektromos kézi betoncsiszoló.
Ajánlott: Abrazív-friss betonhoz.
Egységár (db):
Cikkszám:
HPDR125BLUE
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt csiszolótárcsák
Leírás
Átmérő: 125mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 5mm