Prodiamante HPABF125 gránitvágó gyémántkorong Ø125mm
Átmérő: 125mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 2,2mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló.
Univerzális gránit vágás.
Prémium minőség. Gyors vágás sebesség, turbó szegmens és hűtőfuratok jellemzik.
Egységár (db):
Cikkszám:
HPABF125
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 125 mm