Prodiamante ECO115H10 univerzális vágótárcsa Ø115mm
Átmérő: 115mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 2mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, falhoronymaró.
Beton, tégla, térburkolat, tetőcserép, természetes kövek.
Basic minőség. Szegmentált vágóél.
Egységár (db):
Cikkszám:
ECO115H10
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 115 mm