Prodiamante CRH200PRO10 kerámiavágó gyémántkorong Ø200mm
Átmérő: 200mm
Központi furat: 25,4/22,23mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 1,8mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, asztali vágógép.
Kemény csempe, márvány és gránit.
Standard minőség. A folyamatos vágóélnek köszönhetően szép és csipkézésmentes vágás jellemzi.
Egységár (db):
Cikkszám:
CRH200PRO10
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 200 mm