Prodiamante CR180ST7 csempevágó gyémántkorong Ø180mm
Átmérő: 180mm
Központi furat: 25,4/22,23mm
Szegmens magasság: 7mm
Szegmens szélesség: 1,6mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, asztali vágógép.
Univerzális csempe vágás.
Egységár (db):
Cikkszám:
CR180ST7
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 180 mm