Prodiamante ABT230H10 univerzális gyémánt vágókorong Ø230mm
Átmérő: 230mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 10mm
Szegmens szélesség: 2,6mm
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, falhoronymaró.
Beton és enyhén vasalt beton (legfeljebb 8mm átmérőjű betonacél), térburkolatok, tégla, tetőcserép, valamint különféle természetes kövek.
Egységár (db):
Cikkszám:
ABT230H10
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 230 mm
Leírás