Rectus MFSP12/150 poliamid 12 spiráltömlő, kék, 12x10x1 mm, 15 m hosszú
Külső átmérő: 12 mm;
Belső átmérő: 10 mm;
Hosszúság: 15 m;
Falvastagság: 1 mm
Cikkszám:
MFSP12/150
Műszaki jellemzők:
Külső átmérő: 12 mm
Belső átmérő: 10 mm
Falvastagság: 1 mm
Hőmérsékleti tartomány: -40 °C-tól +70 °C-ig
Max. üzemi nyomás 23 °C-on: 15 bar
Repesztési nyomás 23 °C-on: 45 bar