HiKoki D13VB3NBZ fúrógép
790 W, 0-1000/0-3000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
D13VB3NBZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • Bal-jobb forgásirány.
  • Gyorstokmány.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás.
  • Az új kétfokozatú szinkronhajtómű még tartósabbá teszi.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
Műszaki adatok:
Furat Ø acélban: 13 mm
Furat Ø fában: 40 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 790 W
Leadott teljesítmény: 500 W
Üresjárati fordulatszám 1. fokozat: 0 - 1000 ford./perc
Üresjárati fordulatszám 2. fokozat: 0 - 3000 ford./perc
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Tokmánymenet: 1/2" x 20 UN
Hajtóműcsonk Ø: 43 mm