HiKoki C18DSLW4Z akkus körfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, Ø165 mm, 3400 ford/perc, keményfémlapkás körfűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
C18DSLW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
  • Dinamikus forma, könnyű kezelhetőség.
  • Könnyűfém, magnézium ötvözetű védőburkolat és hajtóműház.
  • Széles tartományban állítható vágásmélység.
  • Fokozatmentes vágásmélység- és szögállítás.
  • Ferdevágás 45° - ig.
  • Tengelyrögzítés.
  • Munkafelület-megvilágítás.
  • Biztonsági kapcsoló (védelem a véletlenszerű indítás ellen).
  • Csúszásmentes, puhabetétes markolatok.
  • Porszívó-csatlakozás.
Géppel szállított tartozékok:
  • keményfémlapkás körfűrészlap
  • imbuszkulcs
Műszaki adatok:
Fűrészlap méret: 165 x 30 mm
Vágásmélység 90°: 57 mm
Vágásmélység 45°: 40 mm
Üresjárati fordulatszám: 3400 ford./perc
Akku adatai (típusa, feszültség): Li-ion, 18 V